lady recepcyjne - SKLEP


check boxBezpłatna dostawa
check boxAranżacja gratis
check boxNowoczesny Design
check boxDostawa 10 dni
baner_05.jpg

Nasze lady recepcyjne sprawdzą się w dużym, jak i niewielkim wnętrzu, bez względu na jego funkcję. Stworzą ciepłą atmosferę w centrum SPA, studio fitness, gabinecie medycznym czy dentystycznym. Pomogą zbudować zaufanie w kancelarii notarialnej i banku. Natomiast specjalnie do tego dostosowane lady barowe nadadzą oryginalnego i dynamicznego wyglądu wnętrzu restauracyjnemu.

Oferowane przez nas systemy lad recepcyjnych zdobią tak prestiżowe miejsca, jak Louvrew Paryżu, Miva Gallery(Szwecja), salon Harley-Davidson (Francja), Ambasadę Francji w Stanach Zjednoczonych czy hotele w Dubaju.

Lada recepcyjna VALDE


Niemcy Fotostudio Jacqueline Szkocja Francja - Nîmes
Ambasada Francji - USA Czechy Francja - Kyocera
Łotwa - Rybulight Węgry - Debrecen Norwegia - Mediehuset Haugesunds Avis

Lada recepcyjna ZIG-ZAG


DubaiWitamy na www.lady-recepcyjne.pl

Nasze lady recepcyjne łączą nowoczesne trendy i elegancką klasykę. Dzięki temu idealnie pasują zarówno do bardzo modnych wnętrz, jak i tradycyjnych. Zróżnicowane wzory, kolorystyka i modułowość recepcji, umożliwiają różnorodne rozwiązania, dopasowane do każdego, nawet najbardziej wyszukanego gustu.Polecane przez nas meble do recepcji to projekty najlepszych architektów wnętrz, zarówno polskich, jak i zagranicznych, wielokrotnie nagradzane prestiżowymi wyróżnieniami, m.in. reddot award, Dobry Wzór czy nagrodą Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.