lady recepcyjne - SKLEP


check boxBezpłatna dostawa
check boxAranżacja gratis
check boxNowoczesny Design
check boxDostawa 10 dni

certyfikat

Lady-Recepcyjne.pl, autoryzowany dystrybutor mebli MDD. Jesteśmy dostawcą recepcji w Polsce i Europie.

Doskonale wiemy, że 20 pierwszych sekund spędzonych w firmie decyduje o jej postrzeganiu przez klienta. Recepcja musi więc odzwierciedlać profesjonalizm pracowników, pozytywną atmosferę, kreatywność zespołu.

I takie są właśnie proponowane przez nas rozwiązania. Dzięki modułowym projektom oraz wyszukanemu designowi, zagospodarujemy małe i duże wnętrze, klasyczne i nowoczesne, bez względu na branżę firmy.

Ekspert to ekspert w architekturze wnętrz.
Jak kupować?

Witryna internetowa ma na celu przedstawienie oferty. W celu uzyskania informacji o cenie oraz nabycia towaru należy skontaktować się telefonicznie 695 888 181 lub napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Doradzimy, przygotujemy aranżacje, dobierzemy ladę do indywidulanych Państwa wymagań. W momencie zakończenia ustaleń zamówienie zostaje przyjęte. Taki przebieg procesu zakupu gwarantuje, iż zakupiony towar będzie dopasowany pod każdym względem.


Wykonanie projektu odpowiadającego potrzebom klienta

Na życzenie klienta aranżujemy wystrój biura. Bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby i wymagania. Przykładamy wagę nie tylko do estetyki pomieszczenia, ale także do wygody i ergonomii. Zarówno na etapie planowania, jak i projektowania, omawiamy aranżację z klientem. Proponowane przez nas rozwiązania umożliwiają podjęcie ostatecznych decyzji i zaplanowanie idealnie dopasowanego do potrzeb biura.

Witamy na www.lady-recepcyjne.pl

Nasze lady recepcyjne łączą nowoczesne trendy i elegancką klasykę. Dzięki temu idealnie pasują zarówno do bardzo modnych wnętrz, jak i tradycyjnych. Zróżnicowane wzory, kolorystyka i modułowość recepcji, umożliwiają różnorodne rozwiązania, dopasowane do każdego, nawet najbardziej wyszukanego gustu.Polecane przez nas meble do recepcji to projekty najlepszych architektów wnętrz, zarówno polskich, jak i zagranicznych, wielokrotnie nagradzane prestiżowymi wyróżnieniami, m.in. reddot award, Dobry Wzór czy nagrodą Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.